| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          sobota, 17 maja 2008
Fox Upfronts - 15.05.2008

15 maja Sarah wzięła udział w imprezie promującej czwarty sezon "Prison Break". Obok niej pojawili się Wentworth Miller, Amaury Nolasco i Dominic Purcell.


"Prison Break" powraca 25 sierpnia z 2-godzinnym odcinkiem.
czwartek, 27 marca 2008
Sarah/Sara powraca!

Wciąż nie mogę w to uwierzyć.
Sarah Wayne Callies dołączy do obsady czwartego sezonu "Prison Break", a dr Sara Tancredi znów będzie regularną postacią.

Pierwsze pytanie jakie zapewne nasuwa się Wam na myśl to "Ale jak to możliwe? Przecież w pudełku była głowa Sary...". Matt Olmstead (scenarzysta i producent "Prison Break") tłumaczy w wywiadzie, że Lincoln tylko rzucił okiem na zawartość pudełka. Nie wyciągnął głowy i nie przyglądał jej się z bliska, więc to mógł być każdy. Na dobrą sprawę nie widzieliśmy, żeby ktoś zabił Sarę.

Wywiady z Mattem Olmsteadem na temat powrotu Sarah/Sary można przeczytać tutaj i tutaj.

wtorek, 29 stycznia 2008
W końcu!

W końcu do sieci trafiło nowe zdjęcie. Sarah została "przyłapana" 26 stycznia w salonie piękności "Studio Glam" hosted by Keds and Hugo Boss w Los Angeles.


Miejmy nadzieję, że oznacza to iż w niedalekiej przeszłości możemy się spodziewać większej ilości nowych zdjęć!
poniedziałek, 21 stycznia 2008
Wciąż nic...

Wieści na temat Sarah jak nie było, tak wciąż nie ma... Na bieżąco śledzę zagraniczne strony i obiecuję, że jeżeli tylko pojawi się coś nowego to od razu o tym napiszę.
Tymczasem ostatnie poszukiwania czegokolwiek nowego zaowocowały poniższym zdjęciem:

Na zdjęciu jest oczywiście Sarah i jej dublerka zastępująca ją w kaskaderskich scenach - Alicia Skirball. Zdjęcie nie jest nowe, bo prawdopodobnie pochodzi z szóstego i siódmego odcinka pierwszego sezonu "Prison Break" (odcinek pt. "Riots, Drills and the Devil"), ale jestem prawie pewna, że jeszcze go nie widzieliście :)

W "więcej" do obejrzenia kilka zdjęć z odcinka "Riots, Drills and the Devil".
czwartek, 10 stycznia 2008
Fan Art

W końcu rusza dział Fan Art. Będzie w nim publikowane wszystko co przyślecie na maila swc.blox@wp.pl. Mogą to być tapety, avatary, rysunki i cokolwiek innego Wam przyjdzie do głowy. Byle było związane z Sarah.
Więc do dzieła! :)

Jako pierwsza tapety przysłała Ola:edit: kliknij "więcej" aby zobaczyć wszystkie prace!
wtorek, 18 grudnia 2007
Numb3rs

Telewizja AXN sprawiła nam przedświąteczny prezent. Już w ten czwartek (20 grudnia) o godzinie 19.00 zostanie tam wyemitowany odcinek serialu "Wzór (Numb3rs)", w którym gościnnie występuje Sarah!
Powtórka w piątek o godz. 9.00 i 14.00.Opis odcinka:
Don trafia na ślad fałszerzy pieniędzy, którzy zmuszają uprowadzoną przez siebie artystkę do podrabiania elementów graficznych na banknotach. Agent wie, że fałszerze zabili już pięć osób, w tym dwóch chłopaków, którzy ukradli im pieniądze, więc obawia się, że jeśli w porę nie znajdzie artystki, to ona też zginie, gdy tylko przestanie być potrzebna. Sprawa dla Dona staje się jeszcze trudniejsza, gdy okazuje się, że musi współpracować z byłą dziewczyną, która jest agentką wywiadu.
sobota, 15 grudnia 2007
Napisz do Sarah!

Już jakiś czas temu obiecałam, że napiszę co należy zrobić, żeby wysłać list do Sarah, więc słowa dotrzymuję.

Wszystko co będzie nam potrzebne to dwie koperty, Międzynarodowy Kupon na Odpowiedź, znaczki do USA i oczywiście wcześniej napisany list.

Teraz nieco dokładniej:

1. Na samym początku piszemy list (oczywiście po angielsku!). Jeżeli macie nie za ciekawy charakter pisma to zawsze można napisać list na komputerze i tylko podpisać się ręcznie.

2. Na pierwszej kopercie piszemy poniższy adres:

Sarah Wayne Callies
In Care of Kenny Goodman
The William Morris Agency
151 El Camino Dr.
Beverly Hills, CA 90212


3. Na drugiej kopercie piszemy swój adres (nie zapomnijcie o dopisku POLAND).

4. Do pierwszej koperty (zaadresowanej do SWC) wkładamy drugą kopertę, list oraz Międzynarodowy Kupon na Odpowiedź. Nazwa kuponu brzmi nieco tajemniczo, więc pozwolę sobie zacytować opis ze strony Poczty Polskiej "Międzynarodowy Kupon na Odpowiedź jest oficjalnym środkiem płatniczym umożliwiającym jego posiadaczowi, przebywającemu w krajach członkowskich Światowego Związku Pocztowego, wymianę kuponu na znaczek pocztowy, odpowiadający opłacie za list o masie do 20 g przesyłany drogą lotniczą lub list zwykły priorytetowy (przesyłany najszybciej)".

5. Jeżeli chcemy, aby Sarah podpisała dla nas jakieś konkretne zdjęcie to również wkładamy je do pierwszej koperty i w liście zaznaczamy, że prosimy o podpisanie tego zdjęcia.

6. Następnie zaklejamy kopertę i udajemy się na pocztę, aby kupić znaczek do USA i wrzucić list do skrzynki.

7. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać się, jeżeli za pierwszym razem nie otrzymamy odpowiedzi.

Na koniec napiszę jeszcze co nieco o kosztach. Międzynarodowy Kupon na Odpowiedź kosztuje 4,50 zł, cena znaczków na list do USA jest uzależniona od wagi przesyłki i przedstawia się następująco:
- do 20g - 2,80
- do 50g - 3,20
- do 100g - 4,60
Jak widzicie całość nie powinna przekraczać 10 zł, a to w porównaniu do satysfakcji jaką będziemy mieć po uzyskaniu odpowiedzi chyba nie jest dużo.

Jeżeli otrzymacie odpowiedź to nie zapomnijcie się tutaj pochwalić :)
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8