| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          sobota, 01 grudnia 2007
The Making of Whisper

Klikając tutaj możecie obejrzeć video "The Making of Whisper", czyli materiał z planu filmowego zawierający m.in. wypowiedzi aktorów i osób zaangażowanych w produkcję filmu. Nie mogło w nim zabraknąć SWC.piątek, 30 listopada 2007
Polska premiera "Whisper"

Znana jest już data polskiej premiery filmu "Whisper" (polski tytuł "Zabójczy szept"). Przewidziana jest ona na 13 grudnia 2007r. Film nie będzie dystrybuowany w kinach tylko ukaże się od razu na płytach DVD.

Opis dystrybutora:
Licząc na szybki zarobek Max Harper (Josh Holloway, Zagubieni) wraz ze wspólnikiem porywają dla okupu 10-letniego Davida, syna zamożnej rodziny zamieszkującej Nową Anglię. Prosty plan komplikuje się z chwilą, w której porywacze odkrywają, że David nie jest zwykłym chłopcem. Młodzieniec potrafi bowiem wkraczać w umysły innych ludzi doprowadzając do mistrzostwa sztukę perswazji. Szybko staje się jasnym, kto jest czyim zakładnikiem, a Max zaczyna żałować, że kiedykolwiek napotkał Davida...W jednej z głównych ról zobaczyć można znaną z serialowego hitu "Prison Break: Skazany na śmierć" Sarah Wayne Callies.
sobota, 24 listopada 2007
Desperackie poszukiwanie Sary

Od dłuższego czasu na stronie nie pojawiały się żadne "konkretne" newsy na temat Sarah co oczywiście wynika z tego, że póki co niestety nie ma żadnych informacji na jej temat. Żeby nie umrzeć z nudów czekając na jakieś wieści, poniżej możecie przeczytać artykuł z siódmego numeru "Prison Break Magazine". Artykuł ten zawiera wywiad z Nickiem Santorą i dotyczy odejścia Sarah/Sary z serialu. Zapraszam do lektury.


Widzowie "Prison Break" są przyzwyczajeni do niespodzianek i zaskoczeń, które przeżyli oglądając wiele odcinków serialu - pamiętacie śmierć Veroniki albo Tweenera? - ale nic nie mogło przygotować fanów na makabryczne odejście głównego bohatera w trzecim sezonie...

Zostało już oficjalnie potwierdzone, że aktorka Sarah Wayne Callies jak również dr Sara Tancredi odeszły z serialu... To nie sen, ani mistyfikacja - w pudełku naprawdę była głowa Sary...

Przez całe lato rozprzestrzeniały się plotki na temat udziału Sarah w serialu, szczególnie po tym jak urodziła dziecko. Jedne plotki głosiły, że rola dr Sary została ponownie obsadzona, inne, że dubler zastąpi aktorkę w scenach, w których występuje dr Tancredi, a jeszcze inne, że dr Sara będzie pojawiała się tylko sporadycznie. Twórca/producent wykonawczy Paul Scheuring powiedział nam w poprzednim numerze [magazynu "Prison Break"], że "Postać Sary nie zostanie zastąpiona inną aktorką. Sarah Wayne Callies nie będzie obecna w kilku pierwszych odcinkach, ponieważ w zeszłym tygodniu urodziła dziecko, więc w tej chwili jest na urlopie macierzyńskim."

Ale nie, oficjalnie zostało potwierdzone, że zarówno aktorka, jak i serialowa postać odeszły. Najwidoczniej na dobre. Zwróciliśmy się prosto do autora scenariusza i producenta wykonawczego Nicka Santory, aby dowiedzieć się co jest grane.

PRISON BREAK MAGAZINE: Jak długo wiedziałeś, że Sarah Wayne Caliies nie powróci do serialu? Czy to było planowane od poprzedniego sezonu?
NICK SANTORA: Nie wiedzieliśmy, że jej odejście jest ostateczne, aż do lata, więc musieliśmy zmienić scenariusz i wymyślić coś, co byłoby szokujące, emocjonalne i mogłoby wciąż napędzać naszych bohaterów oraz uzmysłowić, że chociaż dr Sara Tancredi odeszła z tego świata, to nie odeszła z serca, umysłu i duszy Michaela Scofielda. Wiem, że niektórzy ludzie mówili, że Sara nie może odejść, ponieważ sieć telewizji FOX wydała oświadczenie, że stanowi ona integralną część trzeciego sezonu. Owszem, stanowi ona jego integralną część: jest motywacją dla Michaela, który cały czas o niej myśli. Więc w pewnym sensie Sara jest wciąż żywa.

PRISON BREAK MAGAZINE: Sara jest ostatecznie stracona przez ścięcie, co ma być ostrzeżeniem dla Michaela i Linca. Jakiego rodzaju rozmowy prowadziliście na temat jej losu?
NICK SANTORA: Kiedy zrozumieliśmy, że nie mamy aktorki i w konsekwencji nie mamy też postaci, wymienialiśmy pomysły na scenariusz, które według nas były satysfakcjonujące. Jedyną rzeczą o której w ogóle nie myśleliśmy było zastąpienie Sarah zupełnie inną aktorką, która nie wyglądałaby jak Sarah Wayne Callies, chodziłaby po Panamie udając, że jest dr Sarą Tancredi. Nie moglibyśmy tego zrobić i znieważyć naszych widzów, więc wiedzieliśmy, że musimy wymyślić sposób w jaki wyjaśnimy dlaczego dr Sara nie pojawia się w serialu.

PRISON BREAK MAGAZINE: Michael miał ostatnio do czynienia z wieloma stratami. Czy morderstwo Sary w końcu sprawi, że zacznie zachowywać się w szalony sposób?
NICK SANTORA: Zobaczymy Michaela od strony, z której nigdy wcześniej go nie znaliśmy. Będzie robił rzeczy, których nigdy nie wyobrażaliśmy sobie że mógłby robić. To będzie jak przełączenie zwrotnicy. On wciąż będzie tą samą postacią, ludzie wciąż będą go kochać, ale będziemy mu współczuć.

Skany z magazynu:
niedziela, 18 listopada 2007
Zmiana emisji ostatnich odcinków "Prison Break"

Dzisiaj o godzinie 20.00 na Polsacie zostanie wyemitowany tylko jeden, przedostatni odcinek drugiego sezonu "Skazanego na śmierć".
Finałowy odcinek zostanie wyemitowany dopiero w przyszłą niedzielę o normalnej porze, tj. 20.00.

Zapraszam do oglądania, ponieważ to już niestety ostatnie odcinki z udziałem Sarah.
sobota, 20 października 2007
Keala...

Już oficjalnie wiemy, że córeczka Sarah urodziła się 14 lipca 2007r. i nazywa się Keala.
Keala to imię pochodzenia hawajskiego. Znaczy tyle co ścieżka, dróżka, droga.

Jeżeli w sieci pojawią się jakieś nowe oficjalne zdjęcia Sarah i małej Keali to na pewno będzie można je tutaj obejrzeć. Ze względu na szacunek dla aktorki nie będę publikować prywatnych zdjęć.

wtorek, 09 października 2007
I wszystko jasne

W końcu mamy pewność. Ci co oglądali już najnowszy odcinek (3x04) "Prison Break" wiedzą co mam na myśli. Ci, którzy jeszcze nie mieli takiej okazji i nie chcą znać szczegółów dotyczących tego co się w nim wydarzy, niech nie czytają dalszej części wpisu.

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy jednoznaczną odpowiedź na pytanie, które zadawaliśmy sobie dobrych kilka tygodni. Sarah Wayne Callies nie pojawi się w kolejnych odcinkach serialu "Prison Break", ponieważ postać dr Sary Tancredi została uśmiercona...

Na tej stronie znajduje się wywiad z Matt'em Olmstead'em (scenarzystą i producentem serialu), w którym ten wyjaśnia dlaczego postać dr Sary została uśmiercona i dlaczego w tak okrutny sposób.

Mówiąc w skrócie, początkowe założenie scenarzystów było takie, żeby Sarah wystąpiła w pierwszych 13 odcinkach trzeciego sezonu, w których Michael próbowałby uratować Sarę, ostatecznie nie udałoby mu się, ale jak mówi Matt, mogliby się chociaż "odpowiednio pożegnać". Później zmniejszali tę liczbę do 11, 10, 9 i w końcu 4 odcinków, ponieważ nie mogli znaleźć innego rozwiązania wątku Sary, gdyż długie negocjacje telewizji FOX z SWC okazały się bezowocne.

Na otarcie łez kilka słów od Sarah:
"Spędziłam wspaniale czas pracując z tak kreatywnym zespołem i wszystkich ich darzę ogromnym szacunkiem, ponieważ dobrze zajmowali się dr Sarą. Jestem także ogromnie wdzięczna fanom. Byli wspaniali i udzielali mi wsparcia. Mam nadzieję, że wciąż będą znajdywać przyjemność w oglądaniu serialu."

EDIT:
W "więcej" można obejrzeć wywiad z Wentworthem Millerem (Michael Scofield), Dominikiem Purcellem (Lincoln Burrows) i Amaurym Nolasco (Fernando Sucre) na temat śmierci Sary.
poniedziałek, 08 października 2007
Tapety (1024x768)

Powoli rusza dział "Download". Na początek lądują w nim 4 tapety w rozdzielczości 1024x768. W najbliższych dniach pojawią się także avatary.

Chciałabym również poinformować, że jeżeli ktoś z Was posiada trochę dobrych chęci, chwilę wolnego czasu i odrobinę talentu, może nadsyłać swoje prace (tapety, avatary, rysunki i cokolwiek innego Wam przyjdzie do głowy) na adres mailowy swc.blox@wp.pl. Wszystko co nadeślecie pojawi się na stronie w dziale "Fan Art" :)
Źródło: tapety 1,2 - coffee-mill LJ, 3 - untold_verity LJ, 4 - soulmates-art LJ

Więcej tapet z serialu "Prison Break" z Michael'em i Sarą znajduje się tutaj.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8