| < Październik 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        sobota, 06 października 2007
Jednak zostaje?

Niepotwierdzonych informacji dotyczących udziału Sarah Wayne Callies w trzecim sezonie "Prison Break" jest coraz więcej. Wywiad w szwajcarskim "Tele Top Matin" daja nam chociaż małą nadzieję, na pozostanie Sarah w serialu.

TTM: Sarah, czy producenci nie zrobili ci awantury, kiedy dowiedzieli się, że jesteś w ciąży?
SWC: Nie, wcale, zachowali się wspaniale! 10 lub 20 lat temu, kiedy aktorka zaszła w ciążę mogła stracić pracę, ale na szczęcie obecnie to nie jest problemem, scenarzyści znajdują inne rozwiązanie.

TTM: Postać, którą grasz w serialu, jest nieobecna w pierwszych odcinkach trzeciego sezonu. Czy Sara powróci?
SWC: Musisz spytać o to scenarzystów. Osobiście wolę, aby moja postać została uśmiercona, niż gdyby miała się tylko pojawiać od czasu do czasu, ponieważ producenci nie chcą mnie zwolnić.

TTM: Czy odejście z serialu byłoby dla ciebie ciężkie?
SWC: Nie boję się tego co będzie. Występowałam w wielu programach, zanim zagrałam w "Prison Break", więc myślę optymistycznie.

TTM: Jaka jest twoja ulubiona scena z udziałem Sary?
SWC: Uwielbiałam moment, w którym Sara zrozumiała, że jest uzależniona od narkotyków. Ta dziewczyna wydawała się taka idealna! To nadało jej postaci inny wymiar.


Tłumaczenie: juliee
Źródło: prisonbreakbuff.com
Plotek ciąg dalszy

We francuskim magazynie "Tele Star" ukazał się wywiad z Sarah, z którego możemy się dowiedzieć, że została ona zmuszona przez telewizję FOX do odejścia z serialu "Prison Break"...
Dodam, że magazyn ten znany jest we Francji z publikowania niekoniecznie prawdziwych informacji, więc radzę nie podchodzić to tego wywiadu zbyt poważnie.


poniedziałek, 10 września 2007
Dziewczynka?

Zgodnie z australijskim tygodnikiem "TV Week", Sarah w zeszłym miesiącu urodziła córeczkę. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat imienia dziecka, ale plotki głoszą, że dziewczynka nazywa się Amaya Rose Winterhalt.Źródło: swc.net i muldy LJ
sobota, 08 września 2007
Koniec z "Prison Break"? - cz. 2

Po pojawieniu się na stronie tvguide.com informacji dotyczącej rezygnacji Sarah Wayne Callies z udziału w 3 sezonie "Prison Break", w internecie rozpętała się istna burza. Na szczęście póki co jest nadzieja na powrót Sarah, ponieważ informacja ta nie została potwierdzona ani przez telewizję FOX, ani przez managera aktorki.
Co więcej, na stronie justjared.com ukazało się następujące oświadczenie rzecznika prasowego telewizji FOX:
"Obecnie sieć telewizji FOX nie potwierdza, że Sarah Wayne Callies opuści serial tego sezonu. Dr Sara Tancredi odgrywa w tym roku znaczącą rolę w fabule "Prison Break".

W sieci już utworzono petycję skierowaną do telewizji FOX, ekipy serialu oraz samej aktorki, której celem jest nakłonienie do zachowania postaci dr Sary Tancredi (granej oczywiście przez Sarah Wayne Callies - zastąpienie jej inną aktorką nie wchodzi w grę!). Na chwilę obecną jest już ponad 1300 podpisów. Jeżeli chcesz się dołączyć do petycji, możesz to zrobić klikając tutaj.
piątek, 07 września 2007
Koniec z "Prison Break"?

Nasze obawy potwierdziły się. Zgodnie z najnowszym The Ausiello Report Sarah Wayne Callies po urodzeniu dziecka nie powróci na plan serialu "Prison Break". Sytuacja wydaje się o tyle dziwna, że manager aktorki podobno tygodniami nalegał, aby jego klientka po urlopie macierzyńskim mogła kontynuować pracę przy serialu. Czyżby nagła zmiana planów?
Jakby nie było, jeżeli jest to decyzja Sarah podyktowana chęcią poświęcenia całej uwagi swojej rodzinie, myślę, że należy to uszanować.

Źródło: The Ausiello Report
poniedziałek, 03 września 2007
Sarah w "Świecie seriali"

W najnowszym numerze dwutygodnika "Świat seriali" znajduje się całostronny artykuł o Sarah Wayne Callies. Niby nie ma w nim nic, czego byśmy nie wiedzieli, aczkolwiek zawsze miło jest zobaczyć w polskim czasopiśmie artykuł w całości poświęcony Sarah, a nie dotyczący ogólnie serialu "Prison Break".

niedziela, 02 września 2007
Co z udziałem Sarah w 3 sezonie?!

Im bliżej premiery trzeciego sezonu "Prison Break", tym więcej ujawnianych jest informacji dotyczących udziału w nim Sarah Wayne Callies. Najświeższe informacje głoszą, że z powodu urlopu macierzyńskiego Sarah nie będzie jedną z głównych postaci tego sezonu, a jej udział ograniczy się głównie do kilku flashbacków.


Źródło: Watch with Kristin