| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          czwartek, 27 marca 2008
Sarah/Sara powraca!

Wciąż nie mogę w to uwierzyć.
Sarah Wayne Callies dołączy do obsady czwartego sezonu "Prison Break", a dr Sara Tancredi znów będzie regularną postacią.

Pierwsze pytanie jakie zapewne nasuwa się Wam na myśl to "Ale jak to możliwe? Przecież w pudełku była głowa Sary...". Matt Olmstead (scenarzysta i producent "Prison Break") tłumaczy w wywiadzie, że Lincoln tylko rzucił okiem na zawartość pudełka. Nie wyciągnął głowy i nie przyglądał jej się z bliska, więc to mógł być każdy. Na dobrą sprawę nie widzieliśmy, żeby ktoś zabił Sarę.

Wywiady z Mattem Olmsteadem na temat powrotu Sarah/Sary można przeczytać tutaj i tutaj.

wtorek, 29 stycznia 2008
W końcu!

W końcu do sieci trafiło nowe zdjęcie. Sarah została "przyłapana" 26 stycznia w salonie piękności "Studio Glam" hosted by Keds and Hugo Boss w Los Angeles.


Miejmy nadzieję, że oznacza to iż w niedalekiej przeszłości możemy się spodziewać większej ilości nowych zdjęć!
wtorek, 18 grudnia 2007
Numb3rs

Telewizja AXN sprawiła nam przedświąteczny prezent. Już w ten czwartek (20 grudnia) o godzinie 19.00 zostanie tam wyemitowany odcinek serialu "Wzór (Numb3rs)", w którym gościnnie występuje Sarah!
Powtórka w piątek o godz. 9.00 i 14.00.Opis odcinka:
Don trafia na ślad fałszerzy pieniędzy, którzy zmuszają uprowadzoną przez siebie artystkę do podrabiania elementów graficznych na banknotach. Agent wie, że fałszerze zabili już pięć osób, w tym dwóch chłopaków, którzy ukradli im pieniądze, więc obawia się, że jeśli w porę nie znajdzie artystki, to ona też zginie, gdy tylko przestanie być potrzebna. Sprawa dla Dona staje się jeszcze trudniejsza, gdy okazuje się, że musi współpracować z byłą dziewczyną, która jest agentką wywiadu.
sobota, 01 grudnia 2007
The Making of Whisper

Klikając tutaj możecie obejrzeć video "The Making of Whisper", czyli materiał z planu filmowego zawierający m.in. wypowiedzi aktorów i osób zaangażowanych w produkcję filmu. Nie mogło w nim zabraknąć SWC.piątek, 30 listopada 2007
Polska premiera "Whisper"

Znana jest już data polskiej premiery filmu "Whisper" (polski tytuł "Zabójczy szept"). Przewidziana jest ona na 13 grudnia 2007r. Film nie będzie dystrybuowany w kinach tylko ukaże się od razu na płytach DVD.

Opis dystrybutora:
Licząc na szybki zarobek Max Harper (Josh Holloway, Zagubieni) wraz ze wspólnikiem porywają dla okupu 10-letniego Davida, syna zamożnej rodziny zamieszkującej Nową Anglię. Prosty plan komplikuje się z chwilą, w której porywacze odkrywają, że David nie jest zwykłym chłopcem. Młodzieniec potrafi bowiem wkraczać w umysły innych ludzi doprowadzając do mistrzostwa sztukę perswazji. Szybko staje się jasnym, kto jest czyim zakładnikiem, a Max zaczyna żałować, że kiedykolwiek napotkał Davida...W jednej z głównych ról zobaczyć można znaną z serialowego hitu "Prison Break: Skazany na śmierć" Sarah Wayne Callies.
niedziela, 18 listopada 2007
Zmiana emisji ostatnich odcinków "Prison Break"

Dzisiaj o godzinie 20.00 na Polsacie zostanie wyemitowany tylko jeden, przedostatni odcinek drugiego sezonu "Skazanego na śmierć".
Finałowy odcinek zostanie wyemitowany dopiero w przyszłą niedzielę o normalnej porze, tj. 20.00.

Zapraszam do oglądania, ponieważ to już niestety ostatnie odcinki z udziałem Sarah.
sobota, 20 października 2007
Keala...

Już oficjalnie wiemy, że córeczka Sarah urodziła się 14 lipca 2007r. i nazywa się Keala.
Keala to imię pochodzenia hawajskiego. Znaczy tyle co ścieżka, dróżka, droga.

Jeżeli w sieci pojawią się jakieś nowe oficjalne zdjęcia Sarah i małej Keali to na pewno będzie można je tutaj obejrzeć. Ze względu na szacunek dla aktorki nie będę publikować prywatnych zdjęć.

 
1 , 2 , 3